هارمونی

در حال نمایش 2 نتیجه

٪2
نخ لیفت هارمونی فیش بن -کوروش مدیکال

نخ لیفت هارمونی فیش بن fish bone harmony

قیمت اصلی 4،600،000 تومان بود.قیمت فعلی 4،500،000 تومان است.

نخ لیفت هارمونی

نخ لیفت هارمونی ساخت متخصصین و پزشکان با تجربه کشور کره جنوبی است که از پیشگامان صنعت زیبایی با استفاده از روش‌های جدید و با تمرکز بر زیباسازی پوست بدون جراحی می‌باشند. نخ لیفت هارمونی با ارائه راهکارهای مطمئن و محصولات تاثیرگذار، جوانی و زیبایی پوست‌ شما را تضمین میکند!

نخ لیفت کلاژن ساز هارمونی Harmony

محصولات هارمونی از طریق تحریک کلاژن باعث بازسازی سلولی می شود که در نتیجه باعث کاهش سلولیت و بازسازی پوست خواهد شد که می‌تواند نتایج بسیار بهتری نسبت به نخ های PDO معمولی داشته باشد. این شرکت روش نوینی در لیفینگ صورت به وسیله نخ به وجود آورده است که آن را PDO+HA نامیده است که در ادامه به بررسی قابلیت‌های آن خواهیم پرداخت.

میزان ماندگاری نخ لیفت harmony

نخ لیفت هارمونی با قابلیت HA PDO که مخفف hyaluronic acid polydioxanone است. بدین معنی که اسید هیالورونیک که جزء مواد تشکیل دهنده در فیلرها می‌باشد در این نخ استفاده شده و موجب تاثیرگذاری در پرکنندگی و طبیعی‌تر نشان دادن آن می‌شود. همچنین باعث می‌شود نسبت به سایر نخ لیفت‌ها ماندگاری بیشتری داشته باشد.

مزایای استفاده از نخ لیفت صورت هارمونی

مواد به کار رفته در محصولات این برند معمولا بعد از بازه ۶ تا ۸ ماه به دلیل سازگاری با بدن انسان به آب و دی اکسید کربن تبدیل شده و از بدن دفع می‌شوند و عوارضی به دنبال خود ندارند.

از مزایای دیگر محصولات این برند می‌توان به استحکام کششی بیش‌تر (تا ۳۰ درصد) و بیش‌تر بودن زمان ماندگاری تاثیرات روی پوست اشاره کرد.

نخ لیفت هارمونی استانداردهای جهانی ISO 13485 و KFDA را دارد که جزء مهم‌ترین استانداردها برای لوازم زیبایی و بهداشتی می‌باشد.

از ویژگی‌های محصولات برند هارمونی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کاهش سن ظاهری
  2. تصحیح مشکلات پوستی و تولید کلاژن در تمامی نقاط صورت
  3. استفاده برای مناطق گردن
  4. لیفت قسمت‌هایی از بدن از قبیل سینه، باسن و…

انواع نخ های لیفت هارمونی

از محصولات شاخص این برند می‌توان نخ لیفت فیش بن هارمونی، نخ لیفت دابل نیدل هارمونی و مونو اسکرو هارمونی نام برد. هد کدام از این محصولات از فناوری به کار رفته در محصولات هارمونی استفاده کرده و با استفاده از متدهای مختلف برای طراوت و زیبایی پوست شما به کار می‌روند و هر کدام به شیوه‌ای به نیازهای پوستی شما پاسخ داده و نتایجی قابل توجه با ماندگاری بالا را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

در مورد عوارض استفاده از محصولات هارمونی، می‌بایست در نظر داشت عوارضی مانند تورم، خارش، قرمزی برای شما پس از استفاده از نخ لیفت هارمونی برای شما پیش بیاید. اما کاملا طبیعی است و با استفاده از قرص‌های مسکن، استراحت و گذشت ۲ الی ۳ روز این عوارض رفع خواهد شد. اما می‌توانید برای کاهش نگرانی‌ها با پزشک مشورت نمایید. فراموش نشود که حتما برای حفظ ایمنی پوست خودتان، استفاده نخ لیفت را حتما با یک متخصص در این زمینه تجربه کنید.